Sulankstomos lovos

Sulankstomos lovos
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Sulankstoma lova Luxor 90x200

Tvirto metalo sulankstoma per pusę lova su ratukais, su medinėmis grotelėmis ir 10cm storio klasikinio putų poliuretano čiužiniu.

Lovos kojelės atsilenkia automatiškai.

Komplektuojamas specialus lovos uždangalas. 

Lovos svoris su čiužiniu apie 20kg

Suskleistos lovos matmenys - aukštis 112cm, plotis 90cm, storis 36cm.

Išskleistos lovos matmenys - aukštis 39cm, plotis 90cm, ilgis 200cm.

189.00€
189.00€

Tvirto metalo sulankstoma per pusę lova su ratukais, su medinėmis grotelėmis ir 10cm storio klasikinio putų poliuretano čiužiniu.

Lovos kojelės atsilenkia automatiškai.

Komplektuojamas specialus lovos uždangalas. 

Lovos svoris su čiužiniu apie 20kg

Suskleistos lovos matmenys - aukštis 112cm, plotis 90cm, storis 36cm.

Išskleistos lovos matmenys - aukštis 39cm, plotis 90cm, ilgis 200cm.

Turbūt daugumai puikiai žinomas jausmas, kai tenka galvoti, kur miegos svečiai ar giminaičiai, kai šie užsibuvo iki vėlumos. Tuomet ieškoma namuose užsilikusios patalynės, minkštų pledų, pripučiamų čiužinių ar kitokių ne itin miegui tinkamų atributų. Na, šiaip ne taip pavykus „suorganizuoti“ lovą, svečiai vis tiek liks nelabai išsimiegoję. Būtent tokiais atvejais puikiai situaciją išgelbės sulankstoma lova.

Sulankstoma lova, tai ne pagrindiniam miegui, bet poilsiui arba svečiams skirta lova, kuri gali būti lengvai sulankstyta ir padėta į šalį, kai yra nereikalinga. Ji neužima daug vietos,  todėl sulanksčius laisvai galima ją nunešti į balkoną, sandėliuką ar net į didesnę spintą. Atvažiavus svečiams galėsite lengvai ją atsinešti ir pasiūlyti kokybišką miegą artimiems žmonėms. Ji taip pat puikiai pasitarnauja remontų, kraustymosi atvejais. 


Populiariausias mitas

Vienas populiariausių mitų yra tas, jog sulankstoma lova būtinai yra nepatogi, prastos kokybės ir ne itin patrauklaus dizaino. Tai toli gražu nėra tiesa.  Taip, galima įsigyti labai paprastų sulankstomų lovų, kurios tiks ir į sodą, ir į kiemą. Tačiau „Miego Centras“ rūpinasi, jog Jūs ilsėtumėtės kokybiškai, todėl siūlo platų patogių ir prie įvairaus interjero derančių sulankstomų lovų. Pavyzdžiui, sulankstoma lova LUXOR yra pagaminta iš tvirto metalo, puikiai atrodo. Ratukai suteikia papildomo patogumo, o kokybiškas  10 cm storio klasikinio putų  poliuretano čiužinys leis kokybiškai pailsėti. Lova komplektuojama su specialiu uždangalu, kuris apsaugo ją nuo dulkių, kai sandėliuojama sulankstyta. Kojelės atsilenkia automatiškai, kai lova ištiesiama. Patogumas ir draugiška kaina. 


Patogumas miegant sulankstomoje lovoje – įmanomas

Klaidinga galvoti, jog sulankstomos lovos gali būti tik itin nepatogios, kietos, prastos kokybės. Taip, anksčiau taip būdavo, bet šiandien įvairiausių technologijų, išradimų ir plačių galimybių dėka atsirado kur kas geresnės sąlygos. Juk sulankstoma lova gali turėti tobulą čiužinį arba dar ir antčiužinį, o juk būtent nuo jo ir priklauso miego kokybė. Taip, šis pasirinkimas skiriasi nuo standartinės viengulės ar dvigulės lovos, yra mažesnis, tačiau taip pat patogus ir tinkamas poilsiui. 


Sulankstoma lova internetu

„Miego Centras“ siūlo platų įvairių lovų pasirinkimą, tarp jų ir sulankstomos lovos. Tai puiki galimybė sutaupyti vietos kambaryje bei turėti ką pasiūlyti pernakvoti sumąsčiusiems svečiams. Pirkdami mūsų centre nemokamai gausite konsultaciją, kurios metu išsiaiškinsite, koks pasirinkimas Jums būtų tinkamiausias. Pirkdami internetu sutaupote ir laiko, ir pinigų, mat čia dažnai siūloma itin gera kaina ir aukšta kokybė. Drąsiai išsakykite savo pageidavimus, norus, miego įpročius ir lūkesčius, o profesionalūs konsultantai tikrai padės išsirinkti. 


Kokybė 

„Miego centras“ su malonumu bendradarbiauja su viešbučiams, kurie, patikėkite, ieško aukščiausios kokybės čiužinių. Todėl siūlomas asortimentas yra itin kokybiškas, ilgaamžis, o svarbiausia – visada yra iš ko rinktis. Jeigu turite išskirtinį pageidavimą, norite nestandartinių išmatavimo lovos, čiužinio, pagalvės – kreipkitės ir „Miego Centro“ konsultantai padarys viską, kad sėkmingai įgyvendintų Jūsų pageidavimus. Na, o jeigu jau turite lovą ar čiužinį, kuris kažkuo netenkina – nekentėkite ir keiskite į naują. Jūsų miegas ir sveikata yra neįkainojama. Komfortas, kokybė ir dizainas susijungia į vieną ir dovanoja Jums gerą savijautą ir plačią šypseną.