Čiužiniai viešbučiams

Čiužiniai viešbučiams

Čiužiniai viešbučiams daugiau inormacijos čia

Yra nemažai žmonių, kuriems poilsis viešbutyje asocijuojasi su tobulai šviežia, minkšta ir kokybiška patalyne bei antklode. Ir taip yra ne be priežasties. Geri viešbučiai žino, jog kokybiškas miegas ir poilsis yra vienas svarbiausių dalykų ilsintis, todėl stengiasi suteikti geriausias sąlygas tam. Tačiau net geriausia patalynė ar paklodė bus nieko verta, jeigu lovos čiužinys bus nekokybiškas, nepatogus. Būtent todėl čiužiniai viešbučiams turi būti parinkti atsakingai, kruopščiai ir apgalvotai.

„Miego centras“ džiaugiasi galėdamas siūlyti ir parduoti savo kokybišką produkciją geriems viešbučiams, kuriems svarbiausia – klientas. Tik aukštos kokybės čiužiniai, kurie prisitaiko prie žmogaus kūno ir leidžia mėgautis saldžiu miegu.

Platus čiužinių pasirinkimas leis pasirinkti Jūsų poreikius atitinkantį variantą. 

Siūlome itin platų lovų, čiužinių, kušečių, antčiužinių, galvūgalių pasirinkimą bet kurios kategorijos viešbučiui Visi gaminiai pagaminti gamyklose, kurių produktai gaminami specialiai viešbučiams. Jei išsirinkti sunku ar kyla įvairių klausimų – teikiame individualias konsultacijas – nemokamai įvertiname Jūsų turimą miego sistemą, parenkame kušetes, čiužinius ir antčiužinius pagal viešbučio kategoriją.

Taip pat konsultuojame dėl naujų CRITERIA 2020–2025. reikalavimų ir dėl miego sistemos viešbučiuose. Viešbučiai, kuriems atnaujinome lovas ir čiužinius, sulaukia geresnių klientų vertinimų internete! Visi mūsų produktai gaminami gamyklose, kurios jau daug metų specializuojasi viešbučių sektoriuje, todėl kokybė garantuojama!

Nesvarbu, kokios kategorijos viešbutis: (ekonominės klasės ar prabangus), pasiūlysime geriausiai tinkančius produktus už konkurencingą kainą. Čiužiniai, kušetės ir antčiužiniai yra laidūs orui, antibakteriniai – juose nesikaupia dulkių erkutės, todėl pasirūpinama ne tik Jūsų svečių miegu, bet ir sveikata! Kokybiškai ir sveikai išsimiegojęs klientas, tai laimingas klientas!

Užsakyti galite ir nedidelį kiekį, gaminius pristatome į viešbutį, sunešame, surenkame, išsivežame pakuotes. Dirbame tvarkingai ir greitai.

 „Miego centro“ komandai svarbus pasitikėjimas, įvertinimas ir patenkinti klientai, būtent todėl dedamos visos pastangos ir meilė darbui.

Jūsų prekių krepšelis tuščias